Який об'єм азоту та водню прореагував, якщо в результаті реакції об'єм суміші після приведення до

попередніх умов зменшився на 60 л?

Ответы на вопрос

Отвечает Жумахан Аружан.

Ответ:

60 л Азоту та 180 л водню

Объяснение:

Напишемо рівняння пеакції: 3H2 (газ) + N2 (газ) → 2NH3 (газ)

Бачимо, що зліва у нас 3 молі газу, а з права 2 молі, тобто кількість газу зменшилась на один моль

за умовою дано, що об'єм змінився на 60 л , з чого слідує, що 1 моль=60л

тому:

Vn2 =1*60=60л

Vh2=3*60=180л