змішали два розчини: 100 г 30%-го розчину солі і 220 г 25%-го розчину цієї самої солі.Яка масова

частка солі в розчині що утворитися?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Артём.

Дано:

m р-ра1(соли) =100г

W1(соли)=30%

m р-ра2(соли) =220г

W2(соли)=25%

W3(соли)-?

Решение :

1) m1(соли) =100*0,3=30г

2) m2(соли) =220*0,25=55г

3) m3(соли) =30+55=85г

4) m р-ра3=100+220=320г

5) W3(соли) =m3/m р-ра3=85:320=0,26=26%

Ответ:W3(соли)=26%