3. Укажіть складну речовину, з якою буде взаємодіяти кисень: A Mg 36 P; В СО, ; гCH. ДАЮ 15 БАЛОВ

СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Ангелина.

Ответ:

Как по мне тут правельный ответ это А.Но это не точно

Объяснение:

Кисень взаємодіє з металами та неметалами.

Із неметалів він взаємодіє:

- з вугіллям С + О2 = СО2

- з сіркою S + O2 = SO2

- з фосфором 4P + 5O2 = 2P2O5

Із металів кисень взаємодіє:

- з залізом 4Fe + 3O2 = 2Fe2O3

- з магнієм 2Mg + O2 = 2MgO

- з міддю 2Cu + O2 = 2CuO