Доберіть реактиви і здійсніть хімічні перетворення сполук Хлору згідно зі схемою: CuO → CuCl2 →

AgCl. Запишіть рівняння реакцій ( у йонно-молекулярній та молекулярній формах ).​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

CuO + 2H(+) + 2Cl(-) = Cu(2+) + 2Cl(-) + H2O

CuO + 2H(+) = Cu(2+) + H2O

CuCl2 + 2AgNO3 = Cu(NO3)2 + 2AgCl↓

Cu(2+) + 2Cl(-) + 2Ag(+) + 2NO3(-) = Cu(2+) + 2NO3(-) + 2AgCl↓

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓