виговте розчин глюкози С⁶H¹²O⁶ масою 80г з масовою часткою речовини 4%. Обчисліть , яку масу води

треба долати , щоб отримати розчин з масовою часткою глюкози 0.2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ашимова Мерей.

Ответ:

1.  100г р-ну   -   4г глюкози

     80г           -     х

х= (80х4)/100= 3,2г глюкози

2. 80-3,2= 76,8г води

3.    100г р-ну   -   0,2г глюкози  

            х           -    3,2г глюкози

           х= (100х3,2)/0,2=1600г розчину

4.   1600-80= 1520г води треба додати в розчин

Объяснение: 3,2г глюкози + 76,8г води