Визнач масову частку (%) барій нітрату в розчині, який містить 12 г цієї речовини і 130 г води.


Ответы на вопрос

Отвечает Радюкина Полина.

Ответ:

Объяснение:

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 12 + 130 = 142 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 12 / 142  *100% =8,45%