Обчисліть об'єм вуглекислого газу , що утвориться в результаті спалювання етанолу об'ємом 3 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Ващенко Анастасия.

Дано:

V(C2H5OH)=3 л

Найти:

V(CO2)=?

Решение:

C2H5OH+3O2=2CO2+3H2O

n(C2H5OH)=V/Vm=3 л:22,4л/моль=0,13 моль

n(C2H5OH)=n(CO2)= 0,13*2/1=0,26 моль

V(CO2)=n*Vm=0,26 моль*22,4л/моль=5,8 л