Визначте об'єм кисню необхідний для спалювання вугілля (С) масою 60 г. Яка маса кальцій гідроксиду

знадобиться, щоб поглинути весь оксид (СО2 ), що утворився????

Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ:

v(O2)=112 л, m(Ca(OH)2)=625 г

Объяснение:

C+O2=CO2

CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O

n(C)=m/M=60/12=5 моль

n(CO2)=n(C)=5 моль

n(O2)=n(C)=5 моль

v(O2)=n*Vm=5*22.4=112  л

n(Ca(OH)2)=n(CO2)= 5 моль

m(Ca(OH)2)=n*M=5*125=625 г