2. У воді масою 150 г розчинили сіль масою 30 г. Яка масова частка розчиненої речовини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

16,7%

Объяснение:

Рахуємо спочатку масу розчину m(солі) + m(води)= 30+150= 180

Тепеи рахуємо масову частку солі в розчині w= m(солі)/m(розчину) =30/180= 0,166

Відповідь: 16,7%

Отвечает Зайцева Ксения.

Ответ:

Масова частка солі в розчині – 17%

Объяснение:

150 + 30 = 180 \text{(г) – маса розчину } \\ 30 \div 180≈0.17≈17\% \text{ – масова частка солі в розчині}