Напишіть рівняння реакцій: гідрування етилену; горіння глюкози; дегідратація етанолу, гідроліз

целюлози 50 балов , помогите до 15:00 пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Камышникова Марина.

Ответ:

C2H4 + H2 = C2H6

C6H12O6 + 6O2 = 6CO2 + 6H2O

C2H5OH = C2H4 + H2O

(C6H10O5)n + nH2O = nC6H12O6