1.У розчині масова частка солі NaCI дорівнює 17 %.Обчислити масу розчину, що містить 135 г NaCI​


Ответы на вопрос

Отвечает Халяфутдинова Аделия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва)= 135 г

W(в-ва) = 17%

Найти

m(р-ра)

m(р-ра) = m(в-ва) * 100% / W(в-ва) = 135 г * 100% / 17% =794 г