Складіть молекулярні та повні іонні рівняння хімічних реакцій за наведеними скороченими іонними:

1) Zn2+ +SO3 2- → ZnSO3↓ 2) 2H + CO3 2- → CO2↑+ + H2O 3) H + + OH- → H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Sss Sss.

Ответ: 1. ZnCl2 + Na2SO3 = ZnSO3 ↓+ 2NaCl

Zn(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + SO3(2-) = ZnSO3↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Zn(2+) + SO3(2-) = ZnSO3↓

2. 1)Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2(газ) + H2O

Проверка. Записываем в ионном виде:

2Na(+) + CO3(2-) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2Na(+) + 2Cl(-) + CO2 + H2O

CO3(2-) + 2H(+) = CO2 + H2O

3. NaOH + HCl = NaCl + H2O

Na+ + OH- + H+ + Cl- = Na+ + Cl- + H2O

H+ + OH- = H2O

Объяснение: