Складіть рівняння хімічних реакцій: 1. NaOH + H 2 SO 4 →2. Fe(OH) 2 + HCl →3. Al(OH) 3 + HNO 3

→4. KOH + H 3 BO 3 →5. Ba(OH) 2 + H 3 PO 4 →

Ответы на вопрос

Отвечает Каба Влад.

Ответ:

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

Fe(OH)2 + 2HCl = FeCl2 + 2H2O

Al(OH)3 + 3HNO3 = Al(NO3)3 + 3H2O

3KOH + H3BO3 = K3BO3 + 3H2O

3Ba(OH)2 + 2H3PO4 = Ba3(PO4)2 + 6H2O