У воді масою 160г розчинили Ca(OH)2 масою 40г. Яка масова частка розчиненої речовини у розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Куриленко Вероника.

Ответ:

20%

Объяснение:

Масса раствором 160+40=200гр

40-200=х-100

х=20