У воді масою 130г розчинили 10г солі. Обчисли масовучастку солі в отриманому розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Самсонов Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 130 г

m(в-ва) = 10 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 10 + 130 = 140 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 10 / 140  *100% =7%