В 100г розчину міститься 10г солі. Яка маса води в даному розчині ?


Ответы на вопрос

Отвечает Хакимов Никита.

Ответ:

Объяснение:

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 100 г - 10 г = 90г