Допоможіть будь ласка! Розрахунки за хімічними рівняннями маси, об'єму, кількості речовини,

реагентів і продуктів реакції. 1) Які основи і кислоти відповідають таким оксидам: Na2O, SO2, MgO, P2O5, SiO2 2) Дописати рівняння реакції: CuO+HCI= SO3+H2O= CO2+NaOH= MgO+CO2= 3) Які основи і кислоти відповідають таким оксидам: CO2, K2O, Al2O3, ZnO, SO3 4) Дописати рівняння реакції: K2O+H2O= BaO+H2SO4= Na2O+SiO2= SO3+KOH= 5) Задача. Через розчин, що містив натрій гідроксид масою 4г, пропустили карбон (IV) оксид до утворення натрій карбонату. Обчисліть об'єм карбон (IV) оксиду та масу утвореного продукту Дякую.

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсаков Керим.
1.SO2 - H2So3
P2O5 - H3PO4
SiO2 - H2SiO3
2.CuO+2HCl=CuCl2+H2O
SO3+H2O=H2SO4
CO2+2NaOH=Na2CO3+H2O
MgO+CO2=MgCO3
3.CO2- H2CO3
SO3 - H2SO4
4.K2O+H2O=2KOH
BaO+H2SO4=BaSO4+H2O
Na2O+SiO2=Na2SiO3
SO3+2KOH=K2SO4+H2O