Приготувати 150 г розчину з масовою часткою кухонної солі 10%​


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьев Тимур.

Ответ:

ниже

Объяснение:

Дано:

m(розч)-150 г.

w(р.р)-10%=0,1

Знайти:

m(р.р)-?

Розв'язок:

m(р.р)=w(р.р) × m(розч)=0,1 × 150=15