Складіть рівняння реакцій за схемою: азот повітря → нітроген(II) оксид → нітроген(IV) оксид →

нітратна кислота

Ответы на вопрос

Отвечает Lotsmanova Diana.

Ответ:

Объяснение:

N2 + O2 = 2NO

2NO + O2 = 2NO2

4NO2 + 2H2O + O2 = 4HNO3

Отвечает Тілес Парасат.

Ответ:n2 + o2 = 2no

2no + o2 = 2no2

4no2 + 2h2o + O2 = 4hno3

Объяснение: