У 180 г розчину міститься 12 г цукру . Визначте масову частку солі в новоутвореному розчину.

Помогите пожалуйста!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Почуев Тимофей.

m(розчину) =180г

m(цукру)=12г

М(солі)-?

Решение

М(солі)=m(розчину)/m(цукру)=180/2=90г

Ответ:90г