Обчисліть як змінилася масова частка розчиненої речовини, якщо до 500 г розчину, з масовою

часткою речовини 5%долили 250 мл водиПомогите пж срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Мария.

Ответ:

Дано:

m1(р-ну)=25г

w1(р-ну)=70% або 0,7

m2(р-ну)=45г

w2(р-ну)=20% або 0,2

Розв’язання

Спосіб 1

Розчин

w,%

 m(р),г

m(р-ну),г

   1

70

25·0,7=17,5

25

   2

20

45·0,2=9

45

   3

37,8

26,5

70

Спосіб 2

Розв’язання  за правилом  Пірсона

Увага! Віднімати треба по діагоналі від більшого значення менше, отримуємо відношення  мас змішаних розчинів.

w3- ?

Відповідь:37.8%

Объяснение: