Натрій нітрат масою 6 г розчинили у воді масою 194 г. Яка масова частка натрій нітратув

одержаному розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Изенекова Настя.

Відповідь:

3%

Пояснення:

m(розчину)=6+194= 200г

W(Na)= 6/200 × 100% = 0,03×100% = 3%