Обчисли масову частку натрій нітрату в розчині масою 56 г, в якому

розчинена сіль масою 3 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабыр Гауһар.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 56 г

m(в-ва) = 3 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 3 / 56  *100% =5,3%