Обчисліть масу солі і води, необхідні для приготування розчину масою 280 г, в якому масова частка

солі 10% ???

Ответы на вопрос

Отвечает Меньщиков Женя.

Ответ:

W(р-ра)=m(в-ва)/m(р-ра) 10%=x/280 x=280*10%=28 280-28=252 m соли =28, m воды=252.

Объяснение: