Складіть рівняння реакцій ,за допомогою яких можна здійснити перетворення:

КУПРУМ(!!)КАРБОНАТ→КУПРУМ(!!)ГІДРОКСИД→КУПРУМ(!!)СУЛЬФАТ→БАРІЙ СУЛЬФАТ

Ответы на вопрос

Отвечает Alieva Ela.

CuSO4+2NaOH=Cu(OH)2+Na2SO4

Cu(OH)2+Na2SO4=CuSO4+2NaOH

CuSO4+Ba(NO3)2=BaSO4+Cu(NO3)2