У розчині масою 120 г міститься глюкоза масою 3 г . Визначте масову частку розчиненої речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Mixaylova Dorotka.

Ответ:

решение

w = 3/120 = 0,025 = 2,5%

Відповідь: масова частка розчиненої речовини становить 2,5 %

Отвечает Вагилевич Іванна.

Ответ:

W = m(в-ва) / m(p-pa) * 100%

W=3/120*100%=2.5%