Яка маса карбонату утвориться в результаті взаємодії з вуглекислим газом 40г натрій оксиду​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Галя.

Ответ:

Co2+Na2O=Na2CO3

Объяснение:

m=v×m=4×62=248моль