5. Ферум(ІІ) хлорид реагує з кожною з двох речовин: а) MgO, HCl; в) HNO3, CO2; б) Zn, AgNO3; г)

Сао, СО2 Відповідь підтвердьте рівняннями реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Анастасия.

Ответ:

Б

Объяснение:

FeCl2+Zn=ZnCl2+Fe

FeCl2+2AgNO3=Fe(NO3)2+2AgCl