знайдіть масу йоду та спирту у пляшці цього медичного засобу який містить 250 г розчину, масова

частка йоду 3%​

Ответы на вопрос

Отвечает Зевриев Мухаммад.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 250 г

W(в-ва) = 3%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 250 * 3 / 100% =7,5 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 250 г - 7,5 г =242,5 г