1)з даного переліку речовин вибрати оксиди неметалічних елементів : H2S, HNO3, P2O5, CaCO3, CaO,

SO2, HCl, Zn(OH)2, CO2, NaCl, SO3, H2SO4 2) та написати рівняння хімічних реакцій їх взаємодії з H2O помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

SO2 + H2O = H2SO3

CO2 + H2O = H2CO3

SO3 + H2O = H2SO4