Дано: m розчину =800грам m(H2O)=420 грам------------------------m розчину речовини-?грам w%-?​


Ответы на вопрос

Отвечает Беловский Бекарыс.

Объяснение:

знаходимо масу розчинної речовини

m= 800-420= 380г

знаходимо мову частку розчинної речовини

w= 380/800*100%= 47,5%