16. Яка кількість газу виділиться в реакції кальцій карбонату з 6 моль хлориднох кислоти.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Кира.

CaCO3 + 2HCl → CaCl2 + 1CO2 + H2O

6 / 2 = X / 1

X = 6 × 1 / 2 = 3 моль

Відповідь:

n (газу) = 3 моль.