Зробіть необхідні обчислення і приготуйте розчин масою 250 г, у якому масова частка натрій

хлориду становить 2,5%.пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Носач Діана.

Ответ:

m(солі)=6,25г

m(води)=243,75г

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=250г

W(солі)=2,5%

Знайти:

m(солі)=?г

m(води)=?г

Розв'язання:

W=m(розч. р-ни) : m(розчину) * 100%

W(води)=100%-2,5%=97,5%

m(р-ни)=m(розчину) * W(речовини)

m(солі)=250*0,025=6,25г

m(води)=250*0,975=243,75г