40г розчину з масовою часткою кухонної солі 10%


Ответы на вопрос

Отвечает Перепечина Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 40 г

W(в-ва) = 10%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 40 * 10 / 100% = 4 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 40 - 4 = 36 г