11. Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: а) С – СО, —

CaCO, CaCl, -> Са(ОН),б) метал — основний оксид — кислота — сіль​

Ответы на вопрос

Отвечает Субботина Мария.

Ответ:

Объяснение:

1) C + O2 = CO2

CO2 + Ca(OH)2 = CaCO3↓ + H2O

CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + CO2↑ + H2O

CaCl2 + 2NaOH = Ca(OH)2 + 2NaCl

2) 2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + 2HCl = CaCl2 + 2H2O