Срочно!!! У 144 г води розчинили 6 г солі. Чому становить масова частка солі в розчині?​


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі)=6 г

m(Н2О)=144 г

--------------------

ω(солі)-?

Розв*язання:

Визначаємо масу розчину:

m)р-ну) = m(Н2О) + m(солі) = 144г + 6г=150 г

Визначаємо масову частку солі в розчині:

ω(солі) = (m(солі) / m(р-ну))×100%=(6г/150г)×100%=4%

Відповідь: масова частка солі в розчині становить 4%.