Складіть рівняння реакцій за наведеною схемою: H2S->SO2 ->SO3 ->H2SO4назвіть продукти і

визначте тип реакцій​

Ответы на вопрос

Отвечает Звягина Вика.

Ответ:

Объяснение:

H2S ⇒SO2 ⇒SO3 ⇒H2SO4

2H2S +3O2 = 2SO2 +2H2O (тип реакції обміну)

                      (діоксид сірки(оксид сірки (IV)) +вода)

2SO2 +O2 =2SO3 (тип реакції сполучення)

                    (оксид сірки (VI) )

SO3 + H2O = H2SO4 (тип реакції сполучення)

                     (сульфатна кислота)