Вирішіть задачу. Яку масу має газ CO, (н.у.), якщо він займаеоб'єм 560 літрів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Якубова Лера.

n (CO) = V / Vm = 560 / 22,4 = 25 моль

M (CO) = 12 + 16 = 28 г/моль

m (CO) = n × M = 25 × 28 = 700 г

Відповідь: m (CO) = 700 г.