Яка маса осаду утвориться при взаємодії 16 г натрій гідроксиду з купрум (ІІ) сульфатом?


Ответы на вопрос

Отвечает Вейт Ваня.

Ответ:

m(Cu(OH)2)=98*0,2=19,6г

Объяснение:

2NaOH+CuSO4=Cu(OH)2+Na2SO4

M(NaOH)=40г/моль  

M(Cu(OH)2)=98г/моль

n(NaOH)=16/40=0,4моль

nNaOH:nCu(OH)2=2:1

n(Cu(OH)2)=0,4/2=0,2моль

m(Cu(OH)2)=98*0,2=19,6г