Складіть рівняння реакцій для здійснення таких перетворень: а) S → SO2 → H2SO3 → Na2SO3 б) Si →

SiO2 → Na2SiO3 → H2SiO3 в) K → K2O → KOH → K2SO4 г) Сu → CuO → CuSO4 → Cu(OH)2

Ответы на вопрос

Отвечает Красько Тарас.

Ответ:

а)1)S+O²=SO²

2)SO²+H²O= H²SO³

3)H²SO³+ Na²O=Na²SO³+H²O

б)1)Si+O²=SiO²

2) SiO²+Na²O=Na²SiO³

3) Na²SiO³+2HCI=H²SiO³+2NaCI

в)1)4K+O²=2K²O

2) K²O+H²O=2KOH

3)2KOH+H²SO⁴=K²SO⁴+2H²O

г)1)2Cu+O²=2CuO

2)CuO+H²SO⁴=CuSO⁴+H²O

3)CuSo⁴+2KOH=Cu(OH)²+ K²SO⁴