Цукор масою 240г розчинили 300г води обчисліть масову частку цукру в розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 240 г

m(р-ля) = 300 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 240 + 300 = 540 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 240 / 540  *100% =44%