Яка кількість речовини оксиду кальцію утвориться внаслідок взаемодіі кальцію з киснем об'ємом

речовини 11,2л?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шибанова Владислава.

Дано:

V(O2) =11,2л

Найти:

n(CaO)-?

Решение :

2Ca+O2=2CaO

n(O2)=V/Vm=11,2л:22,4л/моль=0,5моль

n(O2)=n(CaO)=0,5*2/1=1моль

Ответ:n(CaO)=1моль