Обчислити масу купрум ( || ) сульфату що міститься в 45 г розчину з масовою часткою солі 5 %​


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Маргарита.

ω(CuSO₄) = m(в-ва)/m(р-ра) × 100%

m(CuSO₄) = m(р-ра)(CuSO₄) × ω(CuSO₄)/100% = 40 × 5%/100% = 200/100 = 2 г

Ответ: 2 г