Осад якого кольору виділяється внаслідок реакції взаємодії вуглекислого газу з вапняною водою

Срооооочнооооооооо. Рівняння і реакція.... Швидше будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Айбазов Ибрахим.

Ответ:

напишите ответ

Объяснение:

срочно я тоже не знаю

Отвечает Белоусова Дарья.

Ответ:

При пропусканні у вапняну воду вуглекислого газу розчин стає каламутним внаслідок утворення нерозчинного карбонату кальцію, а при надлишку СО2 розчин знову стає прозорим в результаті перетворення нормального карбонату в розчинний гідрокарбонат кальцію:

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

CaCO3 + H2O + CO2 = Ca(HCO3)2