Помогите пожалуйста!!! обчислити об'єм вуглекислого газу та масу води, які утворяться при повному

окисненні глюкози масою 500 грам​

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Дима.

Ответ:

Объяснение:

C6H12O6 + 6O2 → 6CO2 + 6H2O

n(C6H12O6) = 500 / 180 = 2.7 моль

n(CO2) =  2.7* 6 =16.6 моль

v(CO2) = 22.4 * 16.6 = 362.88 литров

(только объем)