Закінчiть рiвняння реакцій за участі оксидів: a) алюміній оксид + нітратна кислота = Б) калiй

оксид + вода =в) натрiй оксид + сульфур(IV) оксид =​

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Наталья.
А)Al2O3+6HNO3=2Al(NO3)3+3H2O
Б)K2O+H2O=2KOH
B)Na2O+SO2=Na2SO3