Обчисліть, який об'єм кисню (н. у.) витратиться під час згоряння целюлози масою 44,2 кг.


Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Ростик.

Дано:

m (C6H10O5)n = 44,2 кг = 44200г

Vm = 22,4 л/моль

Найти:

V(O2) - ?

Решение:

(С6Н10О5)n + O2 = CO2 + H2O

M (C6H10O5)n = 162,1 г/моль

n (C6H10O5)n = m/M = 44200/162,1 = 272,6 моль

n (целлюлозы) = n (O2)

V (O2) = n * Vm = 272,6 * 22,4 = 6106,24л

Ответ: 6106,24л