Обчисліть масову частку солі , якщо її масою 72 г розчинили у воді масою315 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі)=72 г

m(H2O)=315 г

---------------------

ω(солі)-?

Розв*язання:

Обчислюємо масу розчину:

m(р-ну) =m(Н2О) + m(солі)=315г + 72г=387 г

Обчислюємо масову частку солі у розчині:

ω(солі)=(m(солі) / m(р-ну)×100%=(72г/387г)×100%=18,6% (або 0,186)

Відповідь: ω(солі)=18,6 %