ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА! В реакцію з НСІ кислотою вступило 45 г натрій гідроксиду. Обчисліть масу

утвореної солі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жайлибаева Томирис.

m(NaOH)=45 г

m(солі)=?

45                      x

NaOH + HCl = NaCl + H2O

M=40             M=58.5

n=1                     n=1

m=40             m=58.5

\frac{40}{45}=\frac{x}{58.5}

x=52 г

Ответ: m(солі)=52 г