Із цукру масою 24 г та води виготовили розчин масою 200 г. Обчисліть масову частку розчиненої

речовини в розчині. Дано: Допоможіть будь-ласка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарева Настя.
Дано: m(цукру)=24 г, m(води)=200 г
Знайти: w(цукру)-?
Розв'язання:

1. Знаходимо масу розчину:

m(розчину)=m(цукру)+m(води)=24 г + 200 г=224 г

2. Обчислюємо масову частку цукру в розчині:

w(цукру)=(m(цукру)/m(розчину))•100%=24г : 224 г • 100%=10,71%